fbpx
Close

De Bruyne: ma polnud poolteist aastat tagasi Mbappe nime kuulnudki

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Täna õhtul MM-i poolfinaalis Kylian Mbappe vastu mängiv Kevin de Bruyne tunnistas, et kõigest poolteist aastat tagasi polnud ta Mbappe nime kuulnudki, kuid nüüd usub, et prantslasest saab järgmiseks viieteistkümneks aastaks vutimaailma superstaar, vahendab Telegraph.

Kuigi Mbappe oli Monacos pallides mitmete suurklubide skautide terava silma all, siis Manchester City palluril polnud tema olemasolust aimugi. “Tal oli seljataga vaid kümme mängu esindustiimi eest, kui Meistrite liigas kohtusime. Nüüd on ta mänginud väga palju nii Prantsusmaa eest kui ka Meistrite liigas. Ta on teistsugune mängija ning järgmised 15 aastat kuulub talle. Usun, et ta läheb ainult paremaks,” tunnustas belglane vastast.

Mbappe tegi oma esindustiimi debüüdi 2015. aasta detsembris Caeni vastu, olles Monaco läbi aegade noorim esindustiimi pallur kõigest 16 aasta ja 347 päeva vanuselt, napsates rekordi Thierry Henrylt endalt. Kolm kuud hiljem lõi Kylian oma esimese värava, olles noorim väravalööja Monaco ajaloos; ka selle rekordi võttis ta Henrylt ära.

scroll to top