fbpx
Close

Bayerni tegevdirektor: tahtsime Mane’d; Sane osas ei tohi sõna võtta

Avatar

Leroy Sane. Foto: Imago/Scanpix

Saksamaa valitseva meistri Müncheni Bayerni tegevdirektor Karl-Heinz Rummenigge viskas avalikkuse ette paar lühidat, aga olulise väärtusega lauset, mis puudutavad Liverpooli ja Manchester City tippmängijaid Sadio Mane’d ning Leroy Sane’d.

Bayernil on olnud probleeme täita koosseisus ära Arjen Robbenist ja Franck Riberyst tühjaks jäänud positsioonid. Eelmise hooaja lõpus ja suve jooksul loodeti Cityst ära tuua Saksamaa koondise ääreründaja, 23-aastane Leroy Sane, kes on olnud küll ka vigastustega kimpus, aga pole see-eest Pep Guardiola käe all samuti just esimeste valikute sekka kuulunud. Mane on jällegi Liverpoolis täielik põhimees ja raske on uskuda, et sealne peatreener Jürgen Klopp oleks valmis Senegali koondise ründeässast loobuma, kuigi 64-aastase Rummenigge sõnul oli neil varasemalt variant mees enda ridadesse tuua.

“Huvitusime Mane’st, aga mingil põhjusel ei saanud sellest asja. Ta läks seejärel [Austria kõrgliigaklubist Salzburgi Red Bullist] Southamptonisse ja hiljem Liverpooli. Väga kahju,” vahendab Bild Rummenigge sõnu. “Kui midagi ütleksin aga Sane kohta, siis oleks sellel tagajärjed. Kõigest hoolimata ei saa ka tema hinda alla kaubelda. Mõlemad variandid pole head.”

 

scroll to top