fbpx
Close

9. mänguvoor: keda enda Fantasy tiimi valida?

Avatar

Foto: AFP/Scanpix

Koondisepaus on läbi saamas ning juba laupäeval kell 14.30 pannakse pall mängu Stamford Bridge’il, kui 9. mänguvooru alustab võimas vastasseis Chelsea ja Manchester Unitedi vahel. Kui Eden Hazard oli läinud vooru populaarseim pallur, siis keeruline matš ekstreeneri Jose Mourinho tiimi vastu võib tähendada punktikaotust: keda siis enda tiimi pigem valida?

Andrew Robertson, Liverpool, 6,3 mln £

Liverpoolil seisab ees võõrsilmäng veel võiduta oleva Huddersfieldi vastu ning Jürgen Kloppi hoolealune võib tõusta väärt punktimasinaks: just tema on loonud 12 väravavõimalust, olles ründava ‘Pooli paremuselt teine mängija selle näitaja poolest, jäädes alla vaid Mohamed Salahile. Õhus on väravasööte!

Viis korda on suutnud punasärgid hoida taga nulli, mis toob magusaid lisapunkte ja Robertsoni väärt esitused on aidanud tal koguda 49 punkti, olles kaitsjate pingereas auväärsel teisel kohal.

Benjamin Mendy, Manchester City, 6,2 mln £

Fantasy suur lemmik Mendy on vigastusest taastumas ja suure tõenäosusega näeme teda laupäeval Burnley vastu algkoosseisus. Mendy oli kolm vooru eemal, mistõttu müüdi ta paljude poolt maha, ent esimese nelja mänguvooruga tõi ta viisakad 32 punkti. Kui mees on terve ja hoos, siis on tegemist väga tõsiseltvõetava punktimasinaga.

Raul Jimenez, Wolves, 5,6 mln £

Head hoogu näitav Wolves mängib 3-4-2-1 formatsiooni, kus mehhiklasest Jimenez naudib ainsa ründajana värava- ja sööduvõimalusi: viimase nelja vooruga on ta alati kas andnud söödu või skoorinud ning kohtumine kaitsest lekkiva Watfordi vastu loob suurepärase võimaluse jätkata ilusat seeriat, kus viiendat mänguvooru teeb mees väärt punktisummasid.

Gylfi Sigurdsson, Everton, 7,4 mln £

Evertoni keskväljamees on, nagu eelnevalt mainitud Jimenezgi, tõusnud väärt vormi viimase nelja mänguvooruga, tehes skoori ning hooaja jooksul kogutud 42-st punktist on just viimase neljaga tulnud 33. Crystal Palace on viimasest seitsmest matšist kaotanud lausa viis ning Goodison Park võib pühapäeva õhtul näha, kuidas islandlane jätkab oma väärt hoogu, lüües Roy Hodgsoni hoolealustele näiteks ühe, miks mitte lausa kaks väravat.

scroll to top