fbpx
Close

ÜLEVAADE: vooru domineerisid ootamatult püssi paukuma saanud ründajad

Avatar

Aleksandar Mitrovic Aboubakar Kamaraga vaidlemas. Foto: Reuters/Scanpix

Ootamatute tulemustega mänguvoor tegi tiitliheitlust veidi põnevamaks ning pakkus meeletult emotsioone, kui Tottenham alistas kaotusseisust Watfordi, Manchester Unitedi vanakooli tagasitulek Burnley vastu, Liverpooli viik Leicesteriga ning Manchester City allajäämine Newcastle’ile tegid sellest voorust ühe pingeliseima, mis pikka aega Premier League’is mängitud.

Fantasys ruulisid ründajad ning kolm mängumeest Bournemouthist, kaks Spursist ja kaks Wolvesist täitsid üle poole sümboolsest koosseisust. Kellega on tegu?

Ründest leiame 6,3 mln £ maksva Joshua Kingi, kes lõi Chelsea võrku kaks väravat ja andis ühe väravasöödu. Viimati sai inglane ühe vooruga kirja kahekohalise punktiarvu kaheksandas mänguvoorus ehk õige ammu. Tema 16 punkti oli ka vooru parim.

Julm lahing peeti Craven Cottage’il, kui Fulham alistas 4:2 Brightoni, tulles 0:2 kaotusseisust välja ja lüües neli vastuseta väravat. Hooaja alguses elevust tekitanud Aleksandar Mitrovic sai kirja 13 punkti, kui tema kaks väravat aitas Claudio Ranieril võtta kolm tähtsat punkti. Viimati rõõmustas Mitrovic Fantasy mängijaid 11 vooru tagasi.

Tema kõrvalt leiame 5,6 mln £ maksva Harry Kane’i asendaja Fernando Llorente, kes eksis küll Watfordi vastu 120 % väravavõimaluse, aga siiski oli just tema see, kes võiduvärava lõi ja Son Heung-minile väravasöödu andis. Kokku 12 punkti.

24. mänguvooru sümboolne algkoosseis.
scroll to top