fbpx
Close

Raiola kaitseb oma kliente: Prantsusmaale ei meeldi kangelased ja nad on liiga kriitilised

Avatar

Paul Pogba. Foto: AFP/Scanpix

Superagent Mino Raiola tunneb, et tema Prantsusmaa koondisega MM-il pallivad kliendid Blaise Matuidi, Paul Pogba ja puurivaht Alphonse Areola saavad Prantsusmaal liialt kriitikat, kuigi nad on näidanud väärt taset.

“Ma ei taha üleminekutest MM-i ajal rääkida, sest mu mängijad tahavad keskenduda ainult mängimisele. Kõik muu las oodaku,” ütles Raiola RMC Sportile, kui temalt küsiti oma klientide tuleviku kohta. Pärast Prantsusmaa 2:1 võitu Austraalia üle said nii värava löönud Pogba kui vahetusest sekkunud Matuidi kriitikat.

“Paul näitas taaskord enda taset ja kui tähtis ta on sellele koondisele. Ta on tõeline Prantsusmaa aukodanik,” kiitis itaalia juurtega hollandlane. “Prantsusmaa peaks ta üle uhkust tundma, mitte teda alati kritiseerima. Samas neile meeldibki oma kangelasi kritiseerida. Arvan, et Matuidi sekkus pingilt väga hästi ja muutis mängu. Ta on võitjamentaliteediga ja suurepärane mees. Ja oma iseloomu ja suhtumisega vallutas ta ka Juventuse ja Itaalia,” jätkas Raiola.

“Ma arvan, et prantslastele ei meeldi kangelased, sest nad on väga kade rahvas. Ma ei mõista, miks kritiseeritakse neid, kes võivad kirjutada end vutiajalukku. Pogba on alati teinud, mida treener temalt palub ja on tõeline eeskuju oma pallivälise ja mängutegevusega,” sõnas agent.

scroll to top