fbpx
Pealeht / Kes kuhu? / Raiola kaitseb lahkuda soovivat Pogbat: ta pole midagi valesti teinud
Paul Pogba. Foto: AFP/Scanpix

Raiola kaitseb lahkuda soovivat Pogbat: ta pole midagi valesti teinud

2016. aastal klubi rekordsumma eest Manchester Unitedisse siirdunud keskväljamees Paul Pogba soovib sel suvel taas lahkuda ning prantslane on vihjanud Juventusesse naasmisele. Tema agent, kurikuulus Mino Raiola õigustab mängumehe soovi ning kaitseb teda, rõhutades, et tema klient pole midagi valesti teinud.

Unitedi peatreener Ole Gunnar Solskjaer on veendunud, et suudab oma hoolealuse siiski ümber rääkida ning hetkel on Pogba koos teiste tiimiliikmetega Austraalia tuuril. Raiola aga otsustas meedia vahendusel teha torke klubi suunas, vihjates nende passiivsusele.

“Mängija pole miskit valesti teinud, ta on alati olnud austusväärne ja käitunud kui profisportlane. Klubi teab tema soove juba mõnda aega ning mul on kahju, et United pole teemaväliste inimeste kriitika järel astunud mängija kaitseks välja. Loodetavasti näeme varsti mõlemat poolt rahuldavat kokkulepet,” seisis superagendi poolt välja saadetud pressiteates.

Vaata lisaks

ÜLDINE PAHAMEEL: Premier League’ klubide peatreenerid survestavad liigat üleminekuakna osas

Premier League’is sulgub üleminekuaken enne esimest vooru, mis väldib pallurite liikumist liiga esimeste voorude ajal, …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga