fbpx
Close

Prantsusmaa vutiliidu president: Deschamps jääb koondisega 2020. aastani

Avatar

Foto: AFP/Scanpix

Prantsusmaa jalgpalliliidu president Noel Le Graet lükkas ümber kuulujutud Zinedine Zidane’i peatreeneriks määramisest pärast suvel toimuva MM-i lõppu, andes mõista, et Didier Deschamps jääb treeneritoolile 2020. aastani.

Mõni päev tagasi ootamatult Real Madridist lahkunud Zidane’i on tugevalt paari pandud Prantsusmaa koondisega, sest treenerina kolm korda järjest Meistrite liiga võitnud legend välistas muu klubi kui Reali juhendamise, ent ei maininud sõnagi koondiste kohta.

1998. aastal koos Zidane’iga maailmameistriks tulnud Deschamps viis 2016. aasta EM-il Prantsusmaa finaali, kus alistuti Portugalile. Ülitugev ja meeletu pingikvaliteediga koondis läheb sel aastal oma riiki uhkeks tegema ja võidu jaoks on tiimis kvaliteeti küllalt.

Olenemata tulemusest ei hakka president Zidane’i palkamisest midagi rääkima. “Alustame MM-i Deschampsiga, tal on kehtiv leping 2020. aastani. Ma olen väga rahul, et ta sõlmis pika lepingu, sest siis on meil kindel tunne ja üks mure vähem. Me võime Zidane’i-saagast rääkida 2020. aastal, ent mitte varem,” ütles president RMC-le.

scroll to top