fbpx
Close

Mourinho jagas oma tulevikutöö osas katteta lubadusi

Avatar

Jose Mourinho. Foto: EPA/Scanpix

Chelseas, Real Madridis ja Manchester Unitedis mängijate ja juhtkonnaga tülli minnes hundipassi saanud, ent kahel korral Meistrite liiga võitnud portugallane Jose Mourinho on praegu veel tööta ning naudib 25 miljoni eurost kompensatsiooni. Juhendaja aga rääkis, mida ta oma järgmiselt tööpostilt ootab.

“Ma ei soovi klubisiseseid konflikte, vaid empaatiat. Tahan töötada klubis, kus on klubisisene struktuur, mida mõistetakse. Oma karjääri jooksul olen töötanud igasugustes struktuurides. Kõige edukam olen olnud mitte hea süsteemi, vaid süsteemisisese empaatia tõttu,” vihjas ta üksteise mõistmisele, mida ta sai nii Portos kui Milano Interis.

“Kui klubil puudub ambitsioon, siis ma ei lähe sinna. Ma olen juba mõnele tööle ära öelnud, sest tahan tipptasemel jalgpalli ning täitsa kõrgemaid ambitsioone. Tahan töötada inimestega, keda armastan ja kellega tahan koos töötada, kes teevad mind õnnelikuks ja kellega mõtleme ühtmoodi. See oli mul Interis ja sarnaseid tiime on veelgi. See on eduka klubi üheks nurgakiviks,” loetles ta, mida ta soovib oma järgmiselt tööandjalt.

scroll to top