fbpx
Close

Messi võib ebaõnnestunud MM-i järel koondisekarjääri lõpetada

Avatar

Foto: AFP/Scanpix

Barcelona ebajumal ning Argentina kapten Lionel Messi vihjas, et halva MM-i korral võib see jääda tema viimaseks koondiseturniiriks, vihjates valusatele kaotustele Argentina särki kandes, mis on viinud ta erimeelsusteni kodumaa ajakirjanikega.

Messil pole olnud koondisega säärast õnne ning triumfidelainet kui Barcelonaga – 2014. aasta MM-i finaalis jäädi alla Saksamaale ja viimasel kahel Copa Americal on samuti alistunud finaalides, jättes klubi kapteni kaotusepisaraid valama. Pärast 2016. aasta Copa America finaalkaotust Tšiilile lubas ta, et lõpetab koondisekarjääri. Veidi hiljem ta ikkagi naases, ent hea läbisaamine koduse ajakirjandusega sai kõva põntsu.

“Ma ei tea, kas see on minu viimane suurturniir Argentinaga – see sõltub, kuidas meil läheb,” vahendas Goal.com Messi sõnu. “Fakt on see, et oleme kaotanud kolm finaali, mis on päädinud erimeelsustega minu ja Argentina ajakirjanduse vahel, sest me saame finaali jõudmise pingutusest aru erinevat moodi. See pole kerge ja kolme finaali jõudmine vajab tunnustust. Jah, nende võitmine on tähtsam, ent sinna jõudmine pole sugugi lihtne,” ütles kapten.

scroll to top