fbpx
Close

Maagiline Mehhiko võttis Saksamaa skalbi!

Avatar

Foto: AFP/Scanpix

Tänase mängupäeva teine kohtumine pakkus gigaüllatuse, kui valitsev maailmameister Saksamaa suruti ründava ja näljase Mehhiko poolt ära ning mehhiklased võtsid Hirving Lozano väravast unustamatu 1:0 võidu! Mehhiko eest sai ka platsile veterankaitsja Rafael Marquez, kelle jaoks oli see viies MM, mil ta on Mehhiko koondise kapten, tõustes sellega ainsaks palluriks, kes viiel MM-il oma riigi kaptenina osalenud.

Kontrarünnakutega nõelav Mehhiko sai sakslaste väravat õige mitu korda ohustada, ent tulutult. Siis sai aga endine Manchester Unitedi välejalg, suurepärast ründajavaistuga Javier Hernandez jooksma ning tema täpne sööt Hirving Lozanole sillutas tee supervõimalusele: PSV-s palliv ründaja tegi pette ja lõi parema jalaga ettenurka!

 

Saksamaa püüdis ja püüdis, lisades väljakule ründejõudu, tuues lõpus veel äärekaitsja asemel sisse Mario Gomezi, kes pidanuks oma pikkusega looma sakslastele väravavõimalusi. Kohtunikul jäi nägemata üks karistusalas toimunud käega mäng, mis võinuks päädida Saksamaa penaltiga. Aga kuna seda ei märgatud, siis sakslaste protesteerimisest hoolimata jäeti 11 meetri karistuslöök andmata.

Esimeses kohtumises võitis Serbia Aleksandar Kolarovi oivalisest karistuslöögist 1:0 Kostariika.

 

scroll to top