fbpx
Close

Leicesteri meistriks viinud Ranieri võtab üle Fulhami peatreeneritooli

Avatar

Claudio Ranieri. Foto: Reuters/Scanpix

Fulhamil sai Slavisa Jokanovici auklikust kaitsest ning kaotustejadast villand ning serblase koha võttis üle Leicesteri kangelane Claudio Ranieri.

Pühapäeval Liverpoolilt 0:2 kaotuse saanud Jokanovic sai tänavu kirja vaid ühe võidu, kui koduväljakul alistati Burnley 4:2. “Kahjuks pidime Slavisaga koostöö lõpetama ning tean, et teen õige otsuse. Täname teda klubi Premier League’i toomise eest ning soovime talle palju edu,” seisis klubi esimehe Shahid Khani sõnavõtus.

Ranieri on esimehe sõnul riskivaba ning tunneb Premier League’i, mis on klubi jaoks ülitähtis. “Me toome erilise mehe Fulhami – tema töö Leicesteris on sõna otseses mõttes legendaarne ning vaadates tema CV-d, siis kogemused Chelseas ning muudes Euroopa tippklubides räägivad enda eest,” jätkas esimees.

Ranieri sõlmis Fulhamiga mitmeaastase lepingu ning tema peamiseks ülesandeks on võidelda Premier League’is püsimajäämise eest. Hetkel ollakse tabelis viimased ning 12 vooruga on kirjas viis punkti ning -20 väravate vahe, mis on liiga halvim näitaja.

scroll to top