fbpx
Close

Karol Metsa koduklubil tuleb lahing liigasse püsimajäämise nimel. Kas kollane kaart võib olla õhus?

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Karol Metsa koduklubi NAC Breda võttis läinud voorus Marko Meeritsa eksklubilt Vitesselt magusad kolm punkti, tõstes nad samadele punktidele Willem II-ga. Nüüd mängitaksegi võrdsetel punktidel oleva tiimiga ja mõlemad klubid vajavad võitu selleks, et relegatsiooni vältida.

Nimelt on Hollandi liigas 16. ja 17. koht üleminekumängudele minemas: Breda on neist nelja ja kuue punkti kaugusel, hooaja lõpuni on veel neli kohtumist. Kui Willemit võidetakse, võib vahe paisuda seitsme punktini.

Võib, aga ei pruugi. Andres Operi eksklubi Roda on viimased kolm mängu võitnud, sealhulgas ka Bredat ja Rodal seisab ees kohtumine 13. tabelireal oleva Groningeniga, kes on samuti Bredaga võrdsetel punktidel.

Asi on tuline ja pinge on õhus. Optibeti meelest on koduväljakul palliv Breda favoriit ning nende võidu korral saad raha 1.95-kordselt tagasi.

Veidi huvitavam on aga Metsa peale panustamine: on vähetõenäoline, et mees skooriks just nüüd oma debüütvärava, kuid reaalsem on, et kaitsja võtab kollase kaardi. Kui nii läheb, siis on see tema hooaja viiendaks kollaseks ja Optibetis raha tagasi 5.5-kordselt!

scroll to top