fbpx
Close

Horvaatia kangelane paljastas võidu tagamaid

Avatar

Foto: TASS/Scanpix

Kui mõni päev enne tähtsat kohtumist ütles Horvaatia koondise poolkaitsja, Barcelonas palliv Ivan Rakitic, et tähtsaim ülesanne on Lionel Messi isoleerimine, siis võib öelda, et sellega saadi väga ilusti hakkama ning 3:0 skoor räägib iseenda eest.

Argentina oli veidi parem kui oldi Islandi vastu, ent üldiselt tunduti väljakul tujutud olevat, samal ajal pingutas Horvaatia ning tahtis võitu rohkem. “Ma ei ei taha vastaste mängust väga rääkida. Oleme õnnelikud enda mängupildi üle,” ütles teise värava löönud Luka Modric. “Argentina halb mängupilt ning 3:0 võit nende üle oli meie hea mängu tulemiks ning tegime pallita olles head tööd, hoides liinid kompaktsena.”

“Avapoolajal, kui Argentina oli palliga, siis lülitasime Messi mängust välja, ta on nende ohtlikeim mängija. Lõikasime söödukoridorid ära, tahtsime, et Messi ei saaks palli ja niimoodi hävitasime nende loovuse. Neil oli üks-kaks võimalust, kuid need tekkisid meie eksimustest,” lisas Modric mängujärgselt.

“Jätsime kolm selget väravavõimalust kasutamata, kuid teisel poolajal tekkis meil veel võimalusi, eriti pärast nende puurivahi Willy Caballero eksimust. Skoorisime kaks ilusat väravat ja väärisime võitu,” rääkis neljakordne Meistrite liiga võitja.

“Kõige tähtsam on saavutatud, oleme ekstaasis. Arvan, et nüüd peame mõtlema mäng korraga. Ärme tõtta ette,” oli ta ettevaatlik. “See võit andis meile kõva enesekindluse süsti. Me eeldame, et teeme suuri asju, kuid pean rõhutama, et see saab olema väga raske, hoiame jalad maa peal ning valmistume ette järgmisteks kohtumisteks. Kui nägime, kellest saavad meie grupikaaslased, teadsime, et peame siit kindlasti edasi pääsema. See on saavutatud,” vahendab Modrici sõnu goal.com.

scroll to top