Griezmann veerandfinaali vastasest Uruguaist: nad mängivad igavalt nagu mu koduklubi

Kaheksandikfinaalis Prantsusmaa eest penalti realiseerinud Antoine Griezmann ütles veerandfinaali vastase Uruguay kohta, et vastased mängivad igavat jalgpalli, mis on sarnane tema koduklubi Atletico Madridiga.

4:3 põnevusmängus Argentina alistanud Prantsusmaa kohtub veerandfinaalis Uruguaiga, kes alistas samuti väga närvilises kohtumises Portugali 2:1. Ründetuus Edinson Cavani lõi küll kaks väravat, ent pole selge, kas mängu lõpufaasis säärele liiga teinud PSG pallur saab prantslaste kaitseliini kollitada või mitte.

Uruguai näitas väga kompaktset kaitsemängu, kõva töövõimet ning mängis pigem kaitsest lähtuvalt. Griezmannile meenutab see oma koduklubi Atletico Madridi mängu; seost ei pea kaugelt otsima, sest uruguailaste kaitseliin koosneb Atletico keskkaitsepaarist Diego Godinist ja Jose Maria Gimenezist.

“Uruguai on nagu Atletico, nad venitavad, raiskavad aega, kukuvad, käivad kohtunikku rappimas. Peame sellega harjuma, mäng tuleb igav,” tõdes prantslane. Samuti ta austab vigastada saanud Cavanit. “Mu meelest on tegemist parima ründajaga. Ta töötab kõvasti tiimi heaks ning kui ta jääb eemale, siis see kindlasti mõjutab neid korralikult,” rääkis Griezmann Goalile.