fbpx
Close

18 mänguvoor: kui senti veeretades võid sattuda kullaaugu otsa…

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

NB! Muudatusi saab teha reede õhtuni, kui aken sulgub kell 21.00 ehk tund aega enne Wolves-Liverpool kohtumist.

Seekord viime fookuse kallitest mängijatest eemale ning vaatame neid pallureid, kes oma hinnasildi vääriliselt ja pareminigi selles mänguvoorus esineda võivad.

Ryan Fraser, 6,3 mln £, Bournemouth

Ääreründajana mängiv, ent Fantasys poolkaitsja alla kuuluv Fraser on kodumängudes toonud kolmel korral kahekohalise arvu punkte, nendest parimal korral lausa 18. Seekord kohtutakse Brightoniga, kes pole viimased seitse vooru suutnud nullimängu teha.

Bernd Leno, 4,8 mln £, Arsenal

Arsenali kiiper korjas läinud voorus Southamptoni vastu kolm tükki välja, tehes viimase tabamuse juures ka väravani viinud vea. Sakslane aga suure tõenäosusega korjab seekord Burnley vastu nullimängu ja boonuspunktid, kes võõrsil on tänavu skoorinud vaid kuuel korral.

Fabian Balbuena, 4,4 mln £, West Ham

Keskkaitsja on viimase kolme mänguvooruga teinud kaks nullimängu ning tema sekkumine ründemängu on märkimisväärne. Balbuena 16 lööki karistusalas on kaitsjate seas paremuselt neljas näitaja.

Matt Targett, 4,2 mln £, Southampton

Vasakkaitsja on pärast Ralph Hasenhüttli ametisse määramist enda mänguvormi leidnud, luues viimase kahe vooruga seitse väravavõimalust ning andis Danny Ingsile Arsenali vastu ka väravasöödu. 

Fabian Schär, 4,6 mln £, Newcastle

Nagu Balbuenagi, on Schär vastaste karistusalas õige terav. Viimase nelja matšiga on ta löönud peale kuuel korral, mis annab liigas kaitsjate seas paremuselt kolmanda koha. 

Marcus Rashford, 6,9 mln £, Manchester United

Jose Mourinho käe all kogus Rashford viimase nelja mänguvooruga 25 punkti, lüües ühe värava ning andes neli väravasöötu. Uue peatreeneri Ole Gunnar Solskjaeri all lubatakse ründavamat jalgpalli, noormängijatele rohkemate võimaluste andmist ja võimalust end jalgpalliplatsil väljendada. Kas uus hingamine teeb imesid ka Rashfordiga?

scroll to top