fbpx
Close

Zaha lähedased ei usu Arsenali võimekusse teda endale napsata

Avatar

Wilfried Zaha. Foto: Reuters/Scanpix

Arsenal kavatseb sel suvel lisada jõudu juurde nii kaitseliini kui ründesse ning üks rünnakut parandavaks valikuks on Crystal Palace’i äär Wilfried Zaha. Endine Manchester Unitedi pallur oli läinud hooajal Roy Hodgsoni tiimis üks võtmemängijaid ning klubi ei soovi temast kergekäeliselt loobuda.

Summa, mida Palace aga soovib, on väga suur ja läheneb 85 miljoni eurole. Sellest hoolimata ei ole Arsenal täielikult ära hirmutatud, kuigi juulikuus üritati senti veeretades “mõistlik” pakkumine teha ning poolt summat ehk umbes 40 miljonit eurot pakkuda, vahendab Sky Sports. See aga pole mängumehe lähedases ringkonnas tekitanud erilist elevust ja pigem lisanud kahtlusi ülemineku tõenäosuse osas.

Zaha aga on lapsest saati olnud Arsenali poolehoidja ning omab üleminekuks motiivi. Samas soovib ta 26-aastasena mängida Euroopa karikasarja(de)s, kuhu Arsenal ka seekord on jõudnud. Kõigest hoolimata on probleem üleminekusummas – Palace ei soovi oma staari odava(ma)lt ära anda ning Arsenal ei soovi nii suurt summat välja käia. Kõne alla ei tulnud ka raha + mõni mängumees diil, mida tihtipeale suurte summade juures on käiku lastud.

 

scroll to top