fbpx
Close

Superkarika finaali eel: kellel tasub silma peal hoida?

Avatar

Foto: AFP/Scanpix

Täna õhtul kell 22.00 pannakse Lilleküla staadionil pall mängu, kui Superkarika finaalis lähevad vastamisi Madridi klubid Real ja Atletico. Kui eelvaates keskendusin tiimidele üldiselt ning statistikale, et kes võiks Tallinnas karika enda pea kohale tõsta, siis kes võib tõusta selle matši kangelaseks? Pilk peatub vägisi Meistrite liiga finaali kangelasel, kes on hooajaeelsel perioodil skoorinud pea igas mängus.

Real Madridi kalleim pallur, ääreründaja Gareth Bale oli läinud hooajal Zinedine Zidane’i soosingust välja langemas ning waleslane polnud klubiga rahul, vihjates ka lahkumisele. Aga hooaja lõppfaasis taastus välejalg vigastusest, hakkas liigamängudes head hoogu näitama ja võitis Meistrite liiga finaaliks Zidane’i usalduse, sekkudes tähtsatel hetkedel vahetusmeeste pingilt.

Veidi hiljem ja Bale šokeeris vutimaailma ja tegi Cristiano Ronaldo kadedaks, kui tema hullumeelne käärlöök maandus väravas. Kuid sellega ta ei kavatsenud piirduda, sest uljas pommlöök, mille ta pärast superväravat Loris Kariuse suunas lendu lasi, maandus ka väravas ning äkitselt oli ta justkui tuhast tõusnud.

Nüüd on uus peatreener Julen Lopetegui lubanud, et ehitab uue, Ronaldo-järgse Reali just ümber Bale’i ning waleslasele on see vägagi meeltmööda. Tema enesekindlus on laes ja suvel jättis ta skoorimata vaid Manchester Unitedi vastu.

Nüüd, Atletico Madridi vastu on Bale ülisuure tõenäosusega põhikoosseisus. Või kui Lopetegui tahab teda hoida, siis sekkub ta vahetusest. Optibet hindab Bale’i skoorimisvõimekust kõrgelt ning tema värava korral saab panuse 2,5-kordselt tagasi.

scroll to top