fbpx
Close

Kas Premier League saab juba sel suvel maailma kalleima palluri? Zidane kergitas saladuseloori

Avatar

Foto: AFP/Scanpix

End Tottenhamis maailma absoluutsesse tippu mänginud ja seejärel maailmarekordilise summa eest Real Madridi liikunud waleslane Gareth Bale pole Hispaanias end fantastiliselt tundnud – mitmed vigastused, erimeelsused peatreeneritega ning soov olla kuningliku klubi ainus staar on jätnud 30-aastase välejala kentsakasse olukorda.

Sel suvel on ta vihjanud, et pigem istub oma tulusa lepingu lõpuni ja mängib golfi kui lahkub klubist. Peatreener Zinedine Zidane aga kinnitas, et üleminek on väga lähedal. “Loodame, et ta lahkub varsti, see oleks kõigile parim lahendus. Oleme hetkel üleminekuga tegelemas. Mul pole miskit isiklikku ta vastu, kuid käes on aeg, kus peab võtma vastu kindlaid otsuseid ja peame muutuma,” ütles prantslane pärast sõpruskohtumist Müncheni Bayerni vastu, mille nad 1:3 kaotasid.

Kas Bale naaseb Premier League’i? Spekuleeritud on nii Manchester Unitedit kui Tottenhami, kes võiksid talle viimased tippaastad jalgpallis garanteerida. Mängumehe palganumber aga võtab suurtiime kukalt kratsima, sest ääreründaja nõudmised pole paljudele aktsepteeritavad või jõukohased. Spekuleeritud on ka Müncheni Bayernit, kes pärast Arjen Robbeni ja Franck Ribery lahkumist otsib endale ääreründajaid. Välistatud pole ka Hiinasse minek.

scroll to top