fbpx
Close

Poomi ja Ojamaa eksklubi jäi Premier League’i ukse taha

Avatar

Premier League'i tiitel. Foto: SIPA/Scanpix

Henrik Ojamaa ning Mart Poomi eksklubi Derby County kaotas täna esiliiga finaali, kus kaalul oli viimane koht järgmise hooaja Premier League’i. Chelsea legendi Frank Lampardi juhendatav tiim jäi 0:2 kaotusseisu ning kuigi kohtumise lõppfaasis suudeti üks värav tagasi lüüa, siis teiseks tabamuseks enam püssirohtu ei jätkunud.

Derby eest 146 mängu teinud Poom valiti 1999/2000 hooajal klubi parimaks mängijaks. Premier League’is kandis eestlane Derby mänguvormi 133 korral. Ojamaa kuulus 2007-09 klubi noortesüsteemi ning 2009/10 hooajal ka esindustiimi ridadesse, kuid ei teinud kaasa üheski liigamängus.

“Me nägime nii palju vaeva, tegime võimsa esituse. Nüüd liigume ülesmäge,” rõõmustas ründaja Tammy Abraham pärast mängu. “Teadsime tundsime survet. See klubi väärib kohta Premier League’is ning peab mängima kõrgliigas,” lisas värava löönud Anwar El Ghazi BBC-le.

Järgmisel hooajal näeme tuttavale 17 klubile lisaks kolme esiliigast tõusnud klubi, kelleks on Norwich, Sheffield United ja Aston Villa.

scroll to top