fbpx
Close

Manta Maja: büroohoone moodsa jõusaali, koolituste ning laste huviringidega

Avatar

-Foto: Manta Maja

Mööda Vabaduse puiesteed Tallinnast välja sõites on Nõmmel üheks elu tuiksooneks muutumas moodne büroohoone Manta Maja, kus lisaks tööpaikadele pakutakse arvukalt erinevaid teenuseid ning tehakse pingutusi selle nimel, et pakkuda inimestele huvitavat tegevust ka töövälisel ajal.

Parimad jalgpalliideed sünnivad just Manta Majas, sest modernse büroohoone näol on tegemist Jalgpall24.ee portaali hea toetaja ja koostööpartneriga!

“Minu ülesandeks on tegeleda kõikide võimalike küsimustega Manta Majas. Sõlmida lepinguid uute üürnikega ja kanda hoolt koolitusruumides toimuva eest. Hoian kogu Manta Maja elu püsti ja olen siin majahaldjaks,” sõnas Jalgpall24.ee portaalile ametlikult haldusjuhi tiitlit kandev Kaidi Türk, kes oli hea meelega valmis tutvustama hoones toimuvat ja pakub Jalgpall24.ee lugejatele ka suurepärast eripakkumist (loe artikli lõpust).

Jalgpall24.ee lugejatele on Manta Majal eripakkumine, kui ühiskontorisse saab endale töölaua üheks kuuks rentida täiesti TASUTA.

Kaidi sõnul on Manta Majas ühes hoones koos palju võimalusi, kui lisaks kontori- ja nõupidamisruumidele tegutseb majas ilukliinik, restoran “Jah, kallis”, 24-7 Fitness jõusaal ja lillepood.

“Ilukliinikus saab oma välimuse kõik miinused plussiks pöörata, restoranis on alati head päevapakkumised ja õhtuti a la cart menüü. Jõusaal on avatud 24-7, sinna saab minna näiteks tööpäeva keskel, kui tegevused hästi ei suju ja on suur soov ennast liigutada või pärast tööd. Majas on olemas ka raamatupidajad ning muidugi büroohotell, kus väikesed ettevõtted saavad oma pesa punuda,” selgitas Kaidi.

Väga uhked ollakse Manta Majas projekti “Nutikas Manta” üle, kus pakutakse huviringe erinevas vanuses lastele ja ka täiskasvanutele. Kavas on programmeerimisring 8-12-aastastele lastele ja samale vanuserühmale ka infotehnoloogiat ja robootikat tutvustav huviring.

“Lastele ja täiskasvanutele on tehtud näiteks ka sushi valmistamise koolitust ning tulemas on värviliste pulgakookide meisterdamise töötuba. Ka täiskasvanud pole kõrvale jäetud, kui augustis toimub AutoCAD baaskoolitus. Selliseid üritusi toimub meil majas pidevalt,” kutsus maja perenaine huvilisi osalema.

Manta Majas pakutavate huviringide ja koolituste kohta saab täpselt lugeda SIIT või Manta Maja kodulehelt.

Hoone selgrooks on erinevas suuruses büroopinnad, mida üüritakse välja ka ühe töölaua kaupa. Majahaldja Kaidi sõnul on Manta Majas mitmeid alustavaid ettevõtteid ning inimesi, kes seni on teinud tööd kodukontoris, kuid soovivad paremini oma töö ja isikliku elu üksteisest eraldada.

“Alustavale ettevõttele on Manta Maja suurepärane koht ka siin saadavate kontaktide tõttu. Kuna majas on palju ettevõtlikke inimesi, siis on siit võimalik saada uusi ideid. Minu meelest on äge, et siin tekib soodne pinnas erinevate koostöövõimaluste jaoks,” sõnas ta.

Manta Majas algavad kontoripinna rendihinnad 150 eurost kuus ning selle sees on täisteenus – töökoht, koosolekuruumide kasutamise võimalus, kohv või tee, printimine, lukustatavad turvakapid, mõnusad puhkealad jne.

“Mulle isiklikult meeldivadki kõige rohkem need hubased nurgatagused. Ma küll teen peamiselt tööd avatud kontoris, aga mul päris enda kindlat kohta ei ole. Kui ma muidu töötan 3. korrusel, siis soovi korral saan minna näiteks 2. korrusele mõnda puhkenurka tööd tegema. Üle ega ümber ei saa ka meil käivatest erinevatest inimestest, kellega on igapäevaselt väga mõnus suhelda,” rääkis maja ja selle asukatega heaks sõbraks saanud Kaidi.

Kui palusime Kaidil iseloomustada Manta Maja büroohotelli keskmist klienti, siis sõnas noor naine pärast pisikest mõttepausi: “Palju on selliseid kliente, kes seni on töötanud kodukontoris ja otsustasid ühel hetkel proovida Manta Maja võimalusi, kuna me pakume tasuta prooviaega. Inimesed tahavad kodu ja töö eraldada ning tõmmata konkreetse piiri vahele. Tavaliselt siin neile ka meeldib ja paljud on meie kliendiks jäänud.”

Aadressil Vabaduse Puiestee 174B asuv Manta Maja on mugavalt ühistranspordiga ligipääsetav, kui maja ees on bussipeatus ning jalutuskäigu kaugusel asub ka rongipeatus. Autoga tulles on parkimine tasuta.

Uuri Manta Maja kohta täpsemalt nende veebilehelt SIIT.


Jalgpall24.ee lugejatele on Manta Majal eripakkumine, kui ühiskontorisse saab endale töölaua üheks kuuks rentida täiesti TASUTA.

Eripakkumise kasutamiseks tuleks ühendust võtta e-maili aadressil kaidi@hammerhead.ee ning kasutada märksõna “Jalgpall24”. Pakkumine kehtib 31. maini.

-Foto: Manta Maja
scroll to top