fbpx
Close

Lebo ots: Eelmise hooajal veel Premier League’is mänginud klubi on võikuhinna eest müügis

Avatar

Foto: Kstuttard/Pixabay

Diil lihtne – Sunderlandi omanik Ellis Short tahab klubi maha müüa ning annab selle ära tasuta. ??? Kus on konks? Umbes sama teema, mis Linnahalliga, et võib osta pea olematu summa eest ära, aga siis peab kompleksi korda tegema ehk innukalt raha sisse panema.

 

Veidi sarnane teema on ka Sunderlandiga. 2016. aasta lõpus müüki pandud klubi müügihinnaks oli tol hetkel 170 miljonit naela ehk veidi üle 190 miljoni euro. Kuna Saudi-Araabia ettevõtjatele kuuluva fondiga see müügidiil läbi ei läinud, jäi ameeriklasest klubiomanik oma tiimikest edasi müüma.

 

Nüüd on Short väsinud ja annab klubi ära ühel tingimusel: maksa kõik klubi võlad ja klubi on sinu. Aga võlgu on Sunderland kokku 137 miljoni naela ehk 155 miljoni euro eest. Nii et kes tahab klubi osta ja sellega midagi peale hakata, siis võimalus selleks on täiesti olemas.

Pole raha? Siis tee nii, nagu AC Milani ostnud hiinlane – võta ostmise jaoks hästi suure intressiga megalaen ning osta klubi, siis jää tagasimaksetega hiljaks ja kuuluta välja eraisiku pankrot. Võib-olla sul joppab ja ei jää tagasimaksetega hiljaks ning mõne aastaga teed tiimist tugeva Premier League’i keskmiku! Proovima peab.

scroll to top