fbpx
Close

Zlatan saatis Manchester Unitedile naljatledes sõnumi: kui te vajate mind, siis ma tulen!

Avatar

Foto: Imago-Bildbryan/Scanpix

Zlatan Ibrahimovici viimane tippklubi Manchester United on ründeliinis üpris hõredaks jäänud, kui ääremängija Alexis Sanchez ja Romelu Lukaku alustavad oma uut hooaega Itaalia moepealinnas Milanos, Zlatani eksklubi Interi ridades. Rootslane andis mõista, et kui vaja, siis ta naaseb Manchesteri ja aitab Punased Kuradid hädast välja.

17 kuud tagasi Ameerika jalgpalliliiga MLS-i siirdunud Ibrahimovic on skoorinud seal 49 mänguga võimsad 46 väravat ning 37-aastase pallivõluri hoog ei kipu kõrgest east hoolimata raugema. Unitedi debüüthooajal väärikad 28 tabamust kirja saanud Zlatani karjäär sai ülivõimsa põntsu, kui vigastas end Euroopa liiga veerandfinaalis Anderlechti vastu. Seejärel polnud ta enam omas mahlas ning siirduski LA Galaxysse ameeriklasi hullutama.

Sellest hoolimata tunneb ta, et võib vabalt mängida Premier League’is ning tase poleks talle kontimurdev. “Kui Unitedil on mind vaja, siis olen olemas,” ütles ta muigelsui. “Aga olen Galaxy ridades ehk vist ei mängi välja. Ma tegin enda töö Euroopas ära – 33 võidetud tiitlit ning loodetavasti saan siin ka lisa. Eks näha ole, kus see rännak oma lõpu saab,” lisas ta Sky Sportsile

scroll to top