fbpx
Close

West Ham kinnitas, et Arnautovic pole müügiks; mängija agent on pahane

Avatar

Marko Arnautovic. Foto: Reuters/Scanpix

Hiina klubi tegi Sky andmetel 40 miljoni eurose pakkumise West Hami ründaja Marko Arnautovici eest, ent klubi lükkas selle tagasi. See ärritas palluri venda Danijeli, kes on ka mängija agent.

Nimelt rääkis ta väljaandele Talksport, et Arnautovic soovib ise klubi vahetada, kuid West Ham on ülemineku vetostanud. “West Ham ostis Marko võileivahinnaga. Nad maksid ta eest 23 miljonit eurot, mis pole tänasel üleminekuturul mingi summa. Nad ostsid ta selleks, et klubi Premier League’is hoida.”

“Sellega saadi hakkama ning Marko võitis klubisiseselt kõik auhinnad. Nüüd sai West Ham suurepärase pakkumise, lausa kahekordse summa, mis klubi tema eest välja käis. Ta soovib vahetada keskkonda ja tiitlitele mängida. Soovime väga, et klubi võtab Hiinast tehtud pakkumise vastu,” rääkis agent.

Peatreener Manuel Pellegrini mingeid jutte kuulda ei taha ja kinnitas, et tegemist on ikka veel West Hami mängijaga ning üleminekujuttudest hoolimata on ta mõtted järgmisel mängul. Samuti kinnitas Arnautovici vend, et ründaja on alati endast valmis andma 100 protsenti ja mängib särgi eest kuni oma viimase kohtumiseni.

scroll to top