fbpx
Close

Vihane Conte lajatas ajakirjanikule: mõelge, mida küsite!

Avatar

Antonio Conte. Foto: Action Images - Reuters/Scanpix

Milano Inter viigistas kolmapäeval UEFA Meistrite liiga alagrupiturniiri viimases voorus 0:0 Donetski Šahtariga, mis tähendas mullusele Itaalia hõbedameeskonnale, et 16 parima hulka ei pääsetud ja ka Euroopa liigas pole võimalik jätkata. Peatreener Antonio Conte oli mängujärgsel pressikonverentsil mõistagi pettunud ja lõpus muutus mees lausa vihaseks, kui Sky Sport Italia intervjueerijate poolt seati kahtluse alla meeskonna pühendumuse tase.

“Teil võib oma arvamus olla, austan seda. Ma aga ei nõustu, sest arvan, et meeskond andis endast kõik ja tegi kõik, mis vajalik. On hämmastav, et kahe mängu jooksul Šahtari vastu, mida domineerisime, ei löönud me ainsatki väravat. Ma ei nõustu üldse, et meil jäi pühendumusest puudu mängu osas, mille pidime kindlasti võitma. Peame külma peaga kõik üle vaatama, mitte kohe pärast sellist väljakukkumist. Siin on segu kahetsusest ja pettumusest, kuid ma absoluutselt ei tunne, et meil jäi puudu pühendumusest, keskendumisest või agressiivsusest. Meil jäi puudu väravast ja kogu Meistrite liiga alagrupiturniiri jooksul pole meil õnne olnud kohtunike ega VAR-iga. Kui vaadata kõik olukorrad üle, mida ei nähtud ega hinnatud, siis… Olles seda öelnud, siis pettumus on, sest meil olid võimalused, aga kui sa ei löö väravaid, siis ka ei võida,” rääkis Conte.

Endine Itaalia koondise peatreener ja Sky Sport Italia heaks eksperdina töötav Fabio Capello avaldas arvamust, et Conte juhendataval Interil jäi siiski pühendumusest puudu ja polnud ka kirge, et iga hinna eest võita. Conte lühidalt: “Mul pole selle kohta mingit vastust.”

Conte muutus aga väga närviliseks, kui kuulis fakti, et eelmisel hooajal pandi Euroopa liiga poolfinaalis Šahtar 5:0 paika ja nüüd ei suudetud Ukraina tippklubi vastu praktiliselt midagi kahe 0:0 tulemuse näol. “Šahtar tuli siia ja muutis oma taktikat meie vastu, et meid halvata. Nad kaotasid 0:5 ja seepärast nad muudatusi tegidki. Mõelge enne, kui hakkate küsimusi esitama!” lisas Conte, kes ütles lõpetuseks, et neil on ülejäänud hooajaks plaan B olemas, mida ta ilmselgelt praegu ei avalda.

scroll to top