fbpx
Close

VIDEO – Klopp: Kompany pidanuks oma sissesõidu eest punase saama

Avatar

Vincent Kompany ja Mohamed Salah. Foto: AP/Scanpix

Manchester Cityst sai tänavu ainus tiim Premier League’is, kes Liverpooli alistanud, kui Etihadil võeti Sergio Agüero ja Leroy Sane tabamustest magus 2:1 võit. Kaotajaleeri juhendaja Jürgen Klopp oli mängujärgselt kindel, et City pidanuks poolajapausile minema juba kümnekesi.

“Mulle väga meeldib Vincent Kompany, aga kuidas see olukord ei päädinud punase kaardiga? Ta jäi hiljaks ja lendas korgid ees sisse. Kui Mo Salah saaks veel niimoodi pihta, siis ta jääks hooaja lõpuni eemale,” vihastas Klopp.

Kas õhus oli punast või kohtunik otsustas õigesti? Vaata olukorda uuesti!

Kompany aga endas mingit süüd ei näe ning kollase kaardiga lõppenud olukord oli tema meelest hoopis hea. “Ma arvan, et see oli suurepärane taklamine, kas polnud? Ma sain palli ja veidi lendasin talle sisse, aga see polnud liig. Ma ei püüdnud teda vigastada ja mul oli valik, kas lendan sisse või lasen tal värava suunas minna,” ütles City kapten.

Liverpooli peatreener tundis, et tema tiim ei teinud parima esituse, aga õnnest jäi puudu. “Meie eeldused on kõrged, saame paremini mängida. Alati aga ei saa domineerida ning meil jäi tähtsatel hetkedel õnnest puudu. Võib isegi öelda, et Cityl oli rohkem õnne,” võttis sakslane asja kokku.

scroll to top