fbpx
Close

VIDEO – eduseisu käest mänginud Tottenham pani kaotuse Meistrite liiga arvele

Avatar

Mauricio Pochettino. Foto: EPA/Scanpix

Tottenham küll rõõmustab Meistrite liiga veerandfinaali üle, ent Premier League’is ollakse kohutavas vormis ning mõne vooru pärast võidakse end leida juba Euroopa liiga kohtadel. Seekord mängiti Southamptoni vastu võõral väljakul eduseis mõne minutiga maha ning alistuti 1:2.

Juhendamiskeeldu kandev peatreener Mauricio Pochettino nentis, et ei mõistnud oma tiimi mängu ja rõhutas, et säärane ärakukkumine ongi nende reaalsus. “On raske mõista, miks me mängisime teist poolaega niivõrd teistmoodi võrreldes esimesega. Teisel poolajal me ei võtnud mängu tõsiselt – ma ei taha liialt kritiseerida, aga kui kontrollid mängu kolmveerand tundi ning peaksid 3:0 ees olema, ent kaotad 1:2, siis seda on keeruline aktsepteerida,” nentis peatreener mängujärgselt.

“See on meie reaalsus. Inimestel on asjadest erinevad arusaamad, aga kui me Meistrite liigas ei anna endast maksimumi ning ei mängi intensiivselt, siis jääd hätta. Me võitleme suurte klubidega, meie õlul on surve võita ning me oleme suurklubidest nõrgemad. See on meile tõeline väljakutse,” kirjeldas Pochettino oma tiimi kustumist tabeli 17. tiimi vastu.

Vaata väravaid!

scroll to top