Pealeht / Klubid / VIDEO – eduseisu käest mänginud Tottenham pani kaotuse Meistrite liiga arvele
Mauricio Pochettino. Foto: EPA/Scanpix

VIDEO – eduseisu käest mänginud Tottenham pani kaotuse Meistrite liiga arvele

Tottenham küll rõõmustab Meistrite liiga veerandfinaali üle, ent Premier League’is ollakse kohutavas vormis ning mõne vooru pärast võidakse end leida juba Euroopa liiga kohtadel. Seekord mängiti Southamptoni vastu võõral väljakul eduseis mõne minutiga maha ning alistuti 1:2.

Juhendamiskeeldu kandev peatreener Mauricio Pochettino nentis, et ei mõistnud oma tiimi mängu ja rõhutas, et säärane ärakukkumine ongi nende reaalsus. “On raske mõista, miks me mängisime teist poolaega niivõrd teistmoodi võrreldes esimesega. Teisel poolajal me ei võtnud mängu tõsiselt – ma ei taha liialt kritiseerida, aga kui kontrollid mängu kolmveerand tundi ning peaksid 3:0 ees olema, ent kaotad 1:2, siis seda on keeruline aktsepteerida,” nentis peatreener mängujärgselt.

“See on meie reaalsus. Inimestel on asjadest erinevad arusaamad, aga kui me Meistrite liigas ei anna endast maksimumi ning ei mängi intensiivselt, siis jääd hätta. Me võitleme suurte klubidega, meie õlul on surve võita ning me oleme suurklubidest nõrgemad. See on meile tõeline väljakutse,” kirjeldas Pochettino oma tiimi kustumist tabeli 17. tiimi vastu.

Vaata väravaid!

popsport.ee

Vaata lisaks

Sevillasse naasnud spordidirektor selgitas, miks ta Arsenali pakkumisele ära ütles

Kaks aastat AS Roma spordidirektorina töötanud 50-aastane Monchi oli väga lähedal Arsenaliga liitumisele, ent viimasel …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga