fbpx
Close

Tottenhami esikinnas avaldas, kus võiks olla tema järgmine koduklubi

Avatar

Hugo Lloris. Foto: SIPA/Scanpix

Kaheksandat järjestikust hooaega Tottenham Hotspuri esindav 32-aastane Hugo Lloris rääkis oma kodumaa väljaandele France Football, et on reaalne variant karjäär lõpetada Ameerika Ühendriikides, sealses kõrgliigas MLS-is.

Prantslasest väravavaht on Tottenhami poolehoidjate seas tõusnud kahtlemata legendi staatusesse, kuid Lloris’i enda jaoks pole pikk perioodi Inglismaal kuigi edukalt kulgenud. Vaatamata sellele, et klubiga on peaaegu alati oldud kõrgete kohtade ja tiitlite heitluses, siis alati on jäänud i-le täpp panemata – nii ka näiteks mullu Meistrite liiga finaalis, kui kaotati 0:2 Liverpoolile. Auhinnakapis on olemas küll 2018. aasta MM-tiitel Prantsusmaa koondisega, kuid Lloris sõnas, et on kaheldav, kas ta jääb Tottenhamile lõpuni truuks.

“Ma ei usu, et oma karjääri Tottenhamis lõpetan. Mõned aastad on mul veel mängijana jäänud, aga ükskõik, mis ka ei juhtuks, annan endast kõik, et sellest maksimum võtta. Pead samuti teadma, kuna õigel ajal “ei” öelda, kuid ma pole selle idee vastu, et kogeda midagi uut. See võib näiteks olla Ameerika Ühendriigid. Võin seal karjääri lõpetada, eks näis,” rääkis Lloris.

“Ma ei avanud tegelikult kunagi uksi, et Tottenhamist lahkuda, sest tundsin, et olen seal õnnelik. Küsimus pole selles, et mul puuduks ambitsioon, vaid olen üks osa projektist ja igal aastal olen näinud edasiminekut, mis tugevdab mu otsust. Kui homme tunneksin, et on tagasiminek, siis kindlasti küsiksin endalt lahkumise kohta.”

scroll to top