fbpx
Close

Tottenhami endine peatreener: tuleb süüdistada mängijaid, mitte Pochettinot

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Inglismaa kõrgliigas tänavu üpris ebaõnnestunud hooaja alguse teinud Tottenham Hotspuris on juba nädalaid kehvade esituste taustal süüdlasi otsitud. 2013/14 hooajal klubi juhendanud ja ka mängijana seal 1999-2003 tegutsenud Tim Sherwood leiab, et kindlasti ei peaks vastutama praegune peatreener Mauricio Pochettino.

Tottenham tegi mullu võimsa hooaja, kui Meistrite liigas jõuti finaali ning Premier League’is platseeruti neljandaks. Hetkel ollakse tabelis alles 14. kohal ning 12 vooruga on suudetud kõigest kolm mängu võita. Küllaltki kindlalt saab välja öelda, et soovitud meistritiitel on selleks korraks taas läinud ning saab ütlemata raske olema ka hooaeg esinelikus lõpetada – praegune neljas meeskond Manchester City edestab Tottenhami juba 11 punktiga. 50-aastane Sherwood usub, et mängijad peaksid rohkem vastutama, kuigi tähtis osa on ka lepingutel.

“Ma ei süüdista peatreenerit, vaid mängijaid. Nad peavad peeglisse vaatama ja olema vapramad, et kui asjad ei suju ohtlikes alades pallini jõudmisel ja mängu viimisel vastase poolele. Hetkel paistab, et mõned neist justkui peidavad end. Kui sul on käsil halb periood, siis otsid alati vabandusi ning kõik näitavad näpuga selle poole, kes on tegelikult kõige ebatõenäolisem variant. Neljast mängijast kolmel on leping lõppemas ja paljudel teistel on see läbi saamas järgmise hooajaga. Seda Pochettino ei taha, vaid mängijaid, kes oleksid seal pikemat perioodi. Aga endiselt sul on vaja pigistada välja parim sellest, mis on sul kasutada,” rääkis Sherwood TalkSPORT-i vahendusel.

scroll to top