fbpx
Close

“Tottenham võib Kane’ita jääda esinelikust sootuks välja”

Avatar

Harry Kane. Foto: Reuters/Scanpix

Tottenham sai enda ründetuusa Harry Kane’i kohta halva uudise, kui arstid kinnitasid, et Manchester Unitedi vastu hüppeliigese sidemeid vigastanud mängumees jääb kaheks kuuks palliplatsilt eemale.

Tihe ning pingeline mängugraafik tuleb Spursil läbi ajada Kane’ita ning on oht, et klubi üks viimaste aastate parimaid hooaegu võib minna sirgjoones aia taha, vähemalt nii usub Sky Sportsi analüütik Graeme Souness.

“Harryta mängimine tähendab, et nad riskivad Meistrite liigast eemalejäämisega. See võib sundida neid jaanuaris tegema miskit, mis oli planeeritud suvisesse üleminekuaknasse, aga keda saaks praegusel ajal üldse tuua?” vihjas ta ründejõu toomisele.

“Äkitselt ollakse olukorras, kus pead ostma ning klubid teavad seda, ajades hinna lakke. See pole hea olukord, ent nad kindlasti vajavad tulejõudu juurde, et keerukat olukorda pehmendada. Jah, neil on Fernando Llorente, kes on kogenud mängumees, aga ta pole kindel väravamasin. Võib-olla on aeg esimehel Daniel Levyl teha miskit, et seda tiimi hädast välja aidata,” rääkis Liverpooli eest 247 liigamängu teinud stuudiokülaline Sky Sportsis.

scroll to top