fbpx
Close

Suarez: liitusin Liverpoolis mängides 40 000 001 naela eest peaaegu Arsenaliga

Avatar

Suarez-Messi-Dembele. Foto: Reuters/Scanpix

Liverpooli peaaegu Premier League’i tiitlivõiduni aidanud uruguailane, nüüdseks Barcelonaga kõik võitnud ründaja Luis Suarez meenutas oma aega Inglismaal, mis 2014. aasta suvel lõpu sai. Mängija sõnas, et ta tahtis aasta varem liituda liigarivaali Arsenaliga, ent kapten Steven Gerrard rääkis ta ümber.

Nimelt jäi sadamalinna suurklubi eemale Meistrite liigast ning samal ajal kvalifitseerus Arsenal tugevaimasse eurosarja, mis meelitas ka Suarezi. Arsene Wenger hindas pallurit kõrgelt ning väidetavalt tehti ka 40 000 001-naelane pakkumine. Selline veider number seetõttu, et ümmargune 40 miljonit naela oli toona tema väljaostuklausliks ning sellest suurem summa tähendanuks klausli aktiveerimist.

“Jõudsime küll Euroopa liigasse, aga hooaeg lõppes halvasti. Olin juba Arsenali minemas ja klubi survestamas, aga Steven ütles mulle, et jää veel üheks hooajaks ning siis mine Bayernisse, Barcelonasse, Real Madridi või kuhu iganes, aga ära praegu mine, sest Arsenalis pole parem. Seejärel ütlesin oma agendile, et otsustasin ümber ning jäin Liverpooli,” kirjeldas nüüdne Barcelona tipuründaja oma 2013. aasta suve.

“Ta sõnad mõjutasid mind. Minuga rääkis inimene, kes hoolis minust ja tahtis mulle ainult parimat, kes oli mind trennis pingutamas näinud ning nägi, kui kurvastasin. Need sõnad pärinesid tõeliselt kaptenilt ning aitasid mind meeletult,” tänas ta Gerrardi Sky Sportsi vahendusel.

scroll to top