fbpx
Close

Solskjaer tahab, et tiim jäljendaks 1999. aastal legendaarse kolmikvõiduni viinud võitlusvaimu

Avatar

Ole Gunnar Solskjaer. Foto: AFP/Scanpix

Manchester United alistas Meistrite liiga kaheksandikfinaalis imekombel PSG, kui korduskohtumises tuldi välja 0:2 kaotusseisust ja murti Prantsusmaa meistrid lõpuminutitel skooritud penaltiga. Nüüd seisab veerandfinaalis ees palju südikam Barcelona.

Klubilt kolme-aastase lepingu saanud Ole Gunnar Solskjaer meenutas legendaarset 1998/99 hooaega, mis päädis hullumeelse Meistrite liiga finaaliga, kus viimaste minutitega skooriti… te mäletate küll. Säärane võitlusvaim ja ennastsalgav ohverdusvõime viis tiimi ajalukku ja nüüd tahab norralane näha samasugust suhtumist omalt tiimilt, vahendab Sky Sports.

“Me panime end iga päev proovile. Oli sõnelusi ja rüselusi ning õigusemõistmist, mida pole ma teiste tiimide poolt eriti näinud. Me kunagi ei aktsepteerinud, kui keegi tegi poolkõvalt trenni, innustasime pidevalt ja pidime iga päev võitma. See suhtumine kandus üle mängudesse ja me ei andnud kunagi alla. See oli uskumatu kambavaim,” meenutas ta 20 aasta tagust hooaega.

“Tahan, et mu mängijad utsitaksid üksteist ja nõuaksid sajaprotsendilist pühendumist iga päev. See on ainus viis, kuidas arened ja ainus viis, kuidas võita. Meil oli toona miskit erilist, nüüd on teised mängijad ja mu peas on küsimus, et kuidas saan neist teha sellised võitjad nagu oli meil siis?”

scroll to top