Sokratise ja Luizi eksimused röövisid Arsenalilt kindlana näinud võidupunktid

David Luiz. Foto: Reuters/Scanpix

Inglismaa kõrgliigas peeti pühapäeval ära kaks mängu, milles võidu sai kirja Bournemouth, aga Watfordi vastu eduseisu maha mänginud Londoni Arsenal pidi viigiga leppima.

Arsenali jaoks algas võõrsil kõik suurepäraselt, kui Pierre-Emerick Aubameyangil oli 32. minutiks kaks tabamust kirjas, väravasöödu andsid Sead Kolasinac ja Ainsley Maitland-Niles. Teise poolaja alustuseks tõid külalised ise põnevuse tagasi: keskkaitsja Sokratis Papastathopoulos eksis oma trahvikastis sööduga ja palli vahelt lõiganud Tom Cleverley lõi Watfordi poolelt ühe tagasi. 81. minutil sai kodumeeskond ka viigivärava kätte, kui David Luiz tegi Roberto Pereyra vastu penaltiväärilise vea ja Pereyra ka ise vormistas seisuks 2:2. Arsenal on viie vooruga kogunud kaheksa ning Watford kaks punkti.

Päeva esimeses mängus sai Bournemouth 3:1 jagu Evertonist. Callum Wilson viis Bournemouthi 23. minutiks ette, aga 44. minutil viigistas Dominic Calvert-Lewin seisu. Järgmise kolmveerandtunni jooksul lõi vaid kodumeeskond väravaid ning Ryan Fraseri ja Wilsoni järjekordse tabamuse toel teeniti 3:1 võit. Evertonil ja Bournemouthil on tabelis viie vooruga seitse punkti ette näidata.

Premier League’i viienda vooru lõpetavad esmaspäeva õhtul Aston Villa ja West Ham United.