fbpx
Close

Seitsmemänguline mõõn sai saatuslikuks: Emery Arsenalis ei jätka

Avatar

Pettunud Unai Emery. Foto: Reuters/Scanpix

Londoni Arsenali meeskonna 48-aastane hispaanlasest peatreener Unai Emery lahkus ametist. Meeskond kaotas neljapäeval Euroopa liigas 1:2 Frankfurdi Eintrachtile, mis oli seitsmendaks järjestikuseks mänguks erinevate sarjade peale, kui Arsenal pole suutnud võitu võtta. 

“Siiramad tänud Unaile ja tema kolleegidele, kes olid oma püüdlustes järeleandmatud, et saada klubi tagasi konkurentsi sellele tasemele, mida kõik loodame ja nõuame. Soovime Unaile ja tema tiimile tulevikuks edu,” sõnas Arsenali omanikeringi kuuluv Josh Kroenke klubi kodulehe vahendusel.

Ühtlasi anti teada, et 42-aastane rootslane Freddie Ljungberg asub ajutiseks peatreeneriks. Uut juhendajat siiski otsitakse ning kui nimi paigas, teeb klubi uue teadaande.

Arsenaliga ei õnnestunud Emeryl pärast 2018. aasta suvel peatreeneriks asumist ühtegi tiitlit võita, kuigi Euroopa liigas jõuti mullu finaali, kus tuli linnarivaali Chelsea 4:1 paremust tunnistada. Inglismaa kõrgliigas platseeruti viimati viiendaks, jäädes teisest linnarivaalist Tottenham Hotspurist vaid punktiga maha.

scroll to top