fbpx
Close

Scholes Pogba saagast: Unitedile poleks tema müük mingisuguseks kaotuseks

Avatar

Paul Scholes. Foto: Reuters/Scanpix

Kogu karjääri Manchester Unitedis pallinud inglasest poolkaitsja Paul Scholes ütles Goal.com-i vahendusel, et kui tema endine koduklubi loobuks Paul Pogba teenetest, ei jätaks see mingisugust jälge edaspidiseks.

2016. aasta suvel Unitediga taasliitunud Pogba kohta hakkasid klubivahetuse jutud ringlema juba endise peatreeneri Jose Mourinho käe all. Ole Gunnar Solskjaeri juhendamisel on Prantsusmaa koondisega MM-tiitli võitnud poolkaitsja küll põhikoosseisu mees olnud, ent tänavu suvel seostati teda eelkõige Madridi Realiga ning tõepõhi nendel juttudel Scholesi sõnul all ka on. 20 aastat Punaseid Kuradeid esindanud Scholes arvab, et Pogba soovidega lahkumise osas tuleks igal juhul kaasa minna.

“Arvan, et on üpris selge, et ta tahab lahkuda. Ta tahtis Madridi Reali minna, kuid mis iganes põhjusel kukkus see läbi. Ma poleks üllatunud, kui tehti Pogba eest Cristiano Ronaldoga võrdväärne pakkumine, mil tema veel Unitedis oli. Kui nad on palunud tal aastaks jääda, siis saab näha, mis juhtub, aga ma ei usu, et ta oleks Unitedile suur kaotus,” rääkis Scholes.

“Ma ei saaks öelda, et tema füüsiline vorm on hea olnud, kui vaadata neid kahte-kolme aastat, mil ta Unitedis on olnud. Olen kindel, et leidub piisavalt mängijaid, kes saavad sama hästi hakkama kui tema.”

scroll to top