fbpx
Close

Sarri: olen oma mängijate peale ülivihane

Avatar

Maurizio Sarri. Foto: AP/Scanpix

Chelsea allajäämine Arsenalile tegi võitluse viimasele Meistrite liiga kohale huvitavaks, sest nüüd ollakse viiendal-kuuendal kohal paiknevast Arsenalist ja Manchester Unitedist vaid kolme punkti kaugusel. Peatreener Maurizio Sarri heitis kivi mängijate kapsaaeda ning pahandas nendega.

“Eelistan seekord rääkida itaalia keeles, sest soovin, et mu sõnum oleks väga selgest imõistetav. Ma ei soovi inglise keeles mingit eksimust teha. Pean ütlema, et olen väga, väga vihane, sest see kaotus tuli mängijate häälestuse tõttu. Mängisime tiimi vastu, kes oli vaimselt keskendunum ja pühendunum ning ma ei saa seda aktsepteerida,” rääkis 59-aastane itaallane.

“Meil oli sarnane olukord Tottenhami vastu. Rääkisime palju sellest kaotusest ja häälestatusest. Rääkisin palluritega ning arvasin, et saime olukorra lahendatud. Tundub, et meil on keskendumise ja mentaliteediga probleeme. Ma pole sellega üldse rahul, sest tahtnuksin tulla presskonverentsile ja rääkida taktikast, aga probleem on mujal,” jätkas ta.

“Me polnud kaitses tugevad ning kaotus tulnuks niikuinii, kas tehnilistel või taktikalistel põhjustel, ent kaotasime keskendumise tõttu. Ma ei saa öelda, et ma pole süüdi, aga eks süü langeb ka mängijatele,” võttis endine Napoli loots asja pressikonverentsil kokku.

scroll to top