fbpx
Close

Rashford on veendunud, et Manchester United on tänu Solskjaerile taas omas mahlas

Avatar

Marcus Rashford. Foto: AP/Scanpix

Louis van Gaali ajastul debüüdi teinud, seejärel kohe väravaid kõmmutama hakanud ning Jose Mourinho käe all veel rohkem võimalusi saanud Inglismaa koondislane Marcus Rashford tunneb, et nüüd on Manchester United taas omas mahlas ning uus juhendaja Ole Gunnar Solskjaer on leidnud perfektse tasakaalu klubi identiteedi ning iseenda soovide vahel.

Suure tõenäosusega hakkab ründemängija vahetama kohti Anthony Martialiga, mängides ühel hetkel vasakul ääres, seejärel tipuründes. Van Gaal mängitas teda tipuründes, Mourinho pigem vasakul äärel, kus tema laastav kiirus ning osavus äärekaitsjatele peavalu tekitas ning kontrarünnakutel efektiivseks relvaks muutus.

“Mängija õpib iga juhendaja käe all erinevaid asju. Van Gaali tulek oli toona minu jaoks perfektne, kes oli minuga kannatlik ning andis aega mängu õppida. Jose ajal sain juba mängust paremini aru, eriti kaitsmise osas. Nüüd Olega püüame kombineerida kaitset ja rünnakut, samal ajal teab ta klubi läbi ja lõhki ning jagab ka oma visiooni. Tunnen, et hetkel oleme tagasi justkui normaalsuse juures ja see on kõige tähtsam. Tundub, et kõik on paigas ning saame keskenduda enese arengule,” ütles inglane Sky Sportsile.

Võrreldes mulluse hooaja algusega, kui Mourinho veel treeneritoolil figureeris, on füüsis ning vorm kordades parem. “Oli raske periood, kuid tunnen, et oleme väga palju arenenud ning suure sammu paremuse poole teinud. Intensiivsus on teistsugusem, eriti pallita mängu osas,” sõnas Rashford.

scroll to top