fbpx
Close

Pochettino andis pärast šokk-kaotust mõista, et jaanuaris hakatakse üleminekuturul tegutsema

Avatar

Mauricio Pochettino. Foto: Reuters/Scanpix

Mullune Meistrite liiga finalist Tottenham Hotspur sai teisipäeval tõelise üllatuse osaliseks, kui Inglismaa liigakarikas langeti konkurentsist tugevuselt neljanda liiga klubile Colchesterile penaltiseerias 3:4. Üleminekuturul enamasti tagasihoidlikult tegutsenud Tottenham võib Mauricio Pochettino sõnul talvel seda tava murda.

Tottenhamil probleeme jagub, sest Premier League’is on kuue vooruga juba kaks mängu kaotatud vastavalt 0:1 Newcastle Unitedile ja 1:2 Leicester Cityle. Kahel korral on mängitud maha 0:2 eduseisu ning lepitud 2:2 viigiga Londoni Arsenali ja Meistrite liigas Piraeuse Olympiakose vastu. Varasemalt on Pochettino tunnistanud, et meeskonda vaevab endiselt eelmise hooaja Meistrite liiga finaal, kui kaotati 0:2 Liverpoolile.

“Töötame väga kõvasti, et kõik oleksid võistkonnas ühel lainel. Vajame ainult aega. Jaanuar saab selleks olema samuti hea võimalus, et praegust ja järgmist olukorda parandada. See ongi probleem, kui midagi juhtub, mille üle sul kontroll puudub. Oleme inimesed ja kui tahta jalgpallis edukast perioodist kinni hoida, pead olema igal hooajal erinev ja leidma erinevaid lahendusi,” sõnas argentiinlasest loots.

“Kui sul on rahulolematu meeskond, siis on see alati raske ja kaotad aega. Seejärel vajad aega, et taastada see aeg, mille kaotasid. Just sellises olukorras me oleme. Võib-olla meie esitused on head, aga sa vajad lisa, milleks on mentaalsus ja kokkukuuluvus – energia, et kõik oleksid koos ja poleks võistkonnas erinevaid agendasid. Peame leidma aja, et ehitada üles ühtekuuluvus, mida on vaja sellisel tasemel.”

scroll to top