fbpx
Close

Neville: haledad üleminekud maksid Emeryle töökoha

Avatar

Gary Neville. Foto: AFP/Scanpix

Manchester Unitedi endise mängumehe ja Sky Sportsis teleeksperdina tegutseva Gary Neville’i arvates sai Londoni Arsenali peatreenerile saatuslikuks uute mängijate saabumine, kelle panus jäi võistkonnas tagasihoidlikuks.

“Ma ei tea, kes on Arsenalis mängijate värbamise eest viimased kaks või kolm aastat vastutanud. Nad on muutusi läbi viinud ja uusi nägusid sisse toonud. Aga kui mina oleksin Arsenali juhatuses, siis annaksin neile õige suuna kätte. Pole mingit võimalust, et Emery ütleb David Luizile, et ta kahel või kolmel korral esile kerkiks. Seal on kohutavaid asju, mida on teiste kaitsemängijate ja poolkaitsjate puhul näha. Ilma ühegi kahtluseta vedasid mängijad teda alt. Peatreener saab aga selle löögi enda pihta, kes peab vastutama mängijate organiseerituse eest. Olen küll oma enda klubi [Unitedi] suhtes viimaste aastate jooksul kriitiline olnud nende värbamispoliitika ja strateegia pärast, aga Arsenali oma on täiesti hale,” põrutas Neville.

Suvel tõi Arsenal meeskonda juurde kuus uut mängijat: Nicolas Pepe, Kieran Terney, David Luiz, Gabriel Martinelli, Daniel Ceballos (Madridi Realist laenule) ja William Saliba, kes laenati Saint-Etienne’i tagasi. Märkimisväärsed lahkujad olid aga karjääri lõpetanud Petr Cech, Henrih Mhitarjan (siirdus AS Roma ridadesse laenule), Laurent Koscielny, Aaron Ramsey, Stephan Lichtsteiner ja David Ospina.

scroll to top