fbpx
Close

“Mourinho murdis mu vaimselt”

Avatar

Rõõmustav Jose Mourinho. Foto: Reuters/Scanpix

Bournemouthi keskkaitsja Nathan Ake meenutas oma aega Chelsea ridades, mille ridadesse kuulus 2011-2017 aastatel. Kokku seitse liigamängu sinisärkide eest kirja saanud hollandlane tõdes, et nii Chelseast kui Manchester Unitedist kinga saanud Jose Mourinho murdis ta vaimselt.

“Mängisin alguses Rafa Benitezi käe all ning alati mõtlesin, et miks kõik räägivad tagasilöökidest, kui hetkel liigub kõik vaid ülesmäge? Kui Benitez lahkus, siis arvasin, et nüüd tuleb minu läbimurdehooaeg. Siis tuli Jose Mourinho ja ta kohe taandas mind reservidesse, ilma mind trennis isegi nägemata. See oli minu jaoks üks raskemaid hetki. Olin vaimselt päris katki,” meenutas ta Sky Sportsi vahendusel.

“Kõik laabus, mängisin mõne mängu, võitsin parima noormängija auhinna ja siis olin taas reservides,” ei mõistnud ta portugallase otsust. Nüüd on ta Bournemouthis kindel põhimees ning 24-aastasena saab regulaarselt mänguaega. Sel hooajal on ta Eddie Howe’i käe all mänginud kõik 28 liigamängu ja viibinud platsil 2512 minutit.

scroll to top