fbpx
Close

Mourinho kiitis Manchester Unitedi rekordsumma eest ostetud Maguire’it taevani

Avatar

Harry Maguire. Foto: Reuters/Scanpix

Manchester United tegi Premier League’i avavoorus Chelsea vastu üpris kahenäolise esituse – avapoolajal oldi rabedad, teises vaatuses aga surmavad ning sirgjoonelised. Üks pallur aga oli tippklassist kogu mängu jooksul, kuigi eelmisel nädalal ta treeninguid kaasa ei teinud. Selleks oli rekordilised 80 miljonit eurot maksnud Harry Maguire.

Silma hoidis peal ka Sky Sportsi värske stuudiokülaline, endine Unitedi loots Jose Mourinho, kes väidetavalt tahtis Inglismaa koondislast eelmisel suvel enda ridadesse osta, kuid klubi esimees Ed Woodward vetostas ülemineku. Portugallane jäi Maguire’i esitusega väga rahule.

“Ta vääris täielikult mängu parima auhinda, olles kaljukindel. Samuti mõjutas ta tervet tiimi, andes ründajatele enesekindlust. Mängumees on siis kindlam, kui teab, et seljatagune on kindlustatud,” selgitas ta Sky Sportsi stuudios.

Kuigi Chelsea purustati 4:0, on Mourinho siiski veendunud, et meistrite materjali Unitedis ei ole. “Tulemus on suurepärane, kuid pean jääma oma arvamuse juurde: nad ei tule meistriteks. Kuid neil võib tulla hea hooaeg,” kinnitas karismaatiline peatreener.

scroll to top