fbpx
Pealeht / Kes kuhu? / Mis saab Gündoganist? Sakslane ei kipu lepingut pikendama
Ilkay Gündogan. Foto: Action Images/Reuters/Scanpix

Mis saab Gündoganist? Sakslane ei kipu lepingut pikendama

Manchester City poolkaitsja Ilkay Gündogani leping klubiga kestab 2020. aasta suveni ning klubi on pakkunud talle lepingupikendust, ent türgi juurtega sakslane pole veel lõplikku otsust teinud.

Peatreener Pep Guardiola soovib, et mängumees jääks Citysse, aga mängija ise ei tunne lepingu osas erilist survet. “Ma pole veel otsustanud, muidu ma oleks kas sõlminud uue lepingu või sellest keeldunud. Ma võiks öelda, et oleme veel läbirääkimistes, aga ei tunne erilist survet [et peaks otsuse ära tegema]”, ütles ta Sky Sportsile.

“Oleme veel kõikides võistlussarjades võitlustules ning tahan võita kõik, mis võita annab. Kindlasti pean ühel päeval tegema otsuse, aga hetkel naudin hetke ja mulle meeldib siin, eriti see jalgpall, mida me Pepi all mängime. See on hetkel kõige tähtsam, küll see otsus millalgi tuleb,” lisas Gündogan.

Samas jättis ta tuleviku ikkagi veidi lahtiseks ja vihjas, et otsus on tema jaoks tähtis. “Olen hetkel 28-aastane ehk minu järgmine leping võib määrata mu kogu karjääri. Võib-olla tekib isu uue väljakutse järele või tahe miskit muuta. Ma olen alati vägagi avatud uutele väljakutsetele, aga lepingu küsimus on isiklik asi. Igaüks peab ise oma otsuse tegema. Hetkel püüan mängida nii hästi kui võimalik ning hooaja lõpus räägime uuesti,” selgitas poolkaitsja.

balteco.com

Vaata lisaks

Liverpooli Meistrite liiga võiduni viinud Benitez lahkub Newcastle’ist

2004/05 hooajal Liverpooli Meistrite liiga tiitlini viinud hispaanlane Rafael Benitez ei jätka Premier League’i klubi …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga