fbpx
Close

Messi uueks hooajaks PSG-sse? Neymar: see tuleb ära teha, ta võib ka mu rolli üle võtta!

Avatar

Lionel Messi ja Tanguy N'Dombele. Foto: Imago/Scanpix

Pariisi Saint-Germaini tähtmängijalt Neymarilt uuriti kolmapäeval peale Meistrite liigas saadud vajalikku 3:1 võitu Manchester Unitedi üle, kas Barcelona võtmefiguur Lionel Messi võiks karjääri PSG-s jätkata. Neymar, kes just Barcelonas varasemalt Messiga koos pallinud, igal juhul tervitaks seda ideed.

Mõlemad esindasid Barcelonat 2013-2017, misjärel siirdus Neymar maailmarekordilise 222 miljoni euro eest PSG-sse. Ründetriosse kuulus veel ka nüüdseks Madridi Atleticosse lahkunud Luis Suarez ja koos võideti kaks Hispaania meistritiitlit, korra Meistrite liiga ja kolmel korral Hispaania karikas.

Juba loetud kuud pärast Neymari lahkumist hakkasid levima jutud, et brasiillane plaanib Barcelonasse tagasi minna, kuid siiani seda juhtunud siiski pole. Samal ajal on aga Barcelona klubis segased ajad ja hoopis Messi on lahkumas. Argentiinlasel on käsil viimane aasta lepingust ja möödunud suvel tahtis 33-aastane pallivõlur ise klubist lahkuda.

“Kõige rohkem tahan nautida temaga taas koos mängimist. Ta võib minu rollis mängida, poleks mingit probleemi! Kahtlemata tuleb see järgmisel aastal ära teha,” vastas Neymar ESPN-i küsimusele Messiga taas sama võistkonna särki kanda.

Samal ajal PSG seis Meistrite liigas on ütlemata keeruline ja õhus on variant, et play-offi ei pääseta ning hooaeg jätkub Euroopa liigas. Neymaril on selle stsenaariumi jaoks kindel arvamus. “Ma pole end kunagi ette kujutanud Meistrite liigast välja langemas või Euroopa liigas mängimas. See pole kunagi mu peast läbi käinud ega hakka käima. Nende raskuste saatel olen suutnud suureks kasvada, võtta vastutust. Ma ei tulnud siia Euroopa liigat mängima,” ütles Neymar Eleven Sports PT-le.

scroll to top