fbpx
Close

Manchester City portugallane palus end Cristiano Ronaldoga mitte võrrelda

Avatar

Cristiano Ronaldo. Foto: SIPA/Scanpix

Manchester Cityga Premier League’i meistriks tulnud ning sel hooajal sammu edasi teinud portugallane Bernardo Silva sõlmis klubiga äsja kolme-aastase lepingupikenduse. 24-aastane on kirja saanud sel hooajal juba 40 mängu, skoorinud üheksa korda ning andnud kümme väravasöötu.

Peatreener Pep Guardiola on Bernardot kohta öelnud kui Portugali suurim staar, varjutades isegi Cristiano Ronaldo enda. Mängija ise aga nii ei arva. “Arvan, et inimesed tõlgendasid öeldud veidi teisiti kui see tegelikult mõelduna oli. Cristianoga pole võimalik end võrrelda – see, mida ta on viimase 15 aastaga suutnud vutimaailmas korda saata, tõstab ta ajaloo parimate sekka,” selgitas ründav poolkaitsja Sky Sportsile.

Mängija ei taha Ronaldo vastu ka Meistrite liigas mängida. “Ma ei tahaks küll, kui ausalt öelda. Tean, milleks ta on suuteline ning taaskord ta tõestas oma võimekust [Atletico Madridi vastu]. Meistrite liigas aga pead olema kõigeks valmis ning tegelikult on hea, kui mängid parimate tiimide ja pallurite vastu. See tähendab, et võtad osa parimast võistlussarjast,” ütles Bernardo.

scroll to top