Liverpooli peatreener Klopp: võitsime Meistrite liiga, kuigi meil pole parim meeskond

Jürgen Klopp. Foto: Reuters/Scanpix

Teisipäeval tehti Meistrite liiga 2019/2020 hooajaga algust ning kahtlemata oli üheks üllatavaimaks tulemuseks Napoli 2:0 võit Liverpooli üle.

Carlo Ancelotti ja Napoli suutsid ka eelmisel hooajal alagrupis Jürgen Kloppi ning Liverpooli üle mängida tulemusega 1:0. Kui toona otsustas mängu ära Lorenzo Insigne 90. minuti värav, siis nüüd realiseeris 82. minutil Dries Mertens penalti ja üleajal vormistas Fernando Llorente lõppskoori. Alagrupi teises mängus alistas Salzburgi Red Bull tulemusega 6:2 Genki ja nii paikneb Liverpool hetkel kolmandal kohal. Klopp tunnustas vastast, kuid kinnitas, et 0:2 kaotusest ei sõltu suurt midagi.

“Kui sul on hea plaan ja head mängijad, mida neil ilmselgelt ka on, siis nad suudavad selle võistlussarja ka võita. Oleme ise kogenud, et sul ei pea olema maailma parim meeskond Meistrite liiga võitmiseks. Pead olema õigel ajal õiges kohas, sul peab vedama teatud olukordades ja kui on ruumis vaid kaks tüüpi, kes arvavad, et oli penalti, siis pead seda endiselt aktsepteerima, aga see on ka kõik. Loomulikult nad suudavad selle liiga võita. Loodan, et tänane tulemus pole otsustav. Andke meile vähemalt mõned mängud veel aega, et tabeliseisu muuta. Hetkel paistab, et Napoli on edasi, kuid me endiselt mängime. Me ei peatu,” rääkis Klopp mängujärgsel pressikonverentsil, andes ühtlasi mõista, et kohtuniku poolt määratud penaltiga Napoli kasuks ta nõus polnud.