fbpx
Close

Liverpooli keskkaitsja: suur kergendus, et üleminekuaken on kinni

Avatar

Dejan Lovren. Foto: AFP/Scanpix

Viimased viis aastat Liverpooli esindanud ja seal üle 170 mängu kirja saanud Dejan Lovren ütles koondisepausi ajal, et erinevad spekulatsioonid, mis viisid teda mõnda teise klubisse, hakkasid ühel hetkel juba liigselt ära tüütama.

30-aastane Lovreni koht Liverpoolis on kõikuma löönud, sest peatreeneril Jürgen Kloppil keskkaitsjatest puudust pole. Lovrenile eelistatakse Virgil van Dijki, Joel Matipi ja Joe Gomezit ning seega on endine Southamptoni mängumees leidnud end vahetusmeeste pingilt. Suvel tundsid Itaalia kõrgliiga tippklubid AS Roma ja AC Milan tema teenete vastu huvi, ent Klopp ei soovinud hooaja esimest poolt vaid kolme keskkaitsjaga läbi ajada ning üleminekust asja ei saanud.

“Tunnen kergendust, et üleminekuaken on kinni. Väsisin ära igapäevaselt lugeda ja kuulata, et ma kas jään või lahkun Liverpoolist,” ütles Horvaatia koondislane kohaliku ajalehe Sportske Novotsti vahendusel. “Kõik kirjutasid, et Dejan on juba siin, aga nad ei teadnud midagi. See tüütas mind ära. Tõsi on, et ma kaalusin lahkumist. Tahtsin lahkuda, kuid see ei juhtunud. Mulle öeldi, et Liverpool vajab mind ja nõustusin sellega.”

scroll to top