fbpx
Close

KOLME VOORU ÜLEVAADE: Kaks poolkaitsjat domineerisid tihedat mängugraafikut

Avatar

N'Golo Kante ja Paul Pogba. Foto: Reuters/Scanpix

Ülitihe mängugraafik läks kolmel voorul kui möödaminnes ning on aeg teha kokkuvõte. On ilmselge, et Fantasy mängijad on jagunud kahte leeri – need, kes lugesid tulevikku ja ostsid endale Paul Pogba ja/või Son Heung-mini ja need, kes otsustasid muudatusi mitte teha.

Kolmest voorust kahel jõudsid eelmainitud mängumehed sümboolsesse tiimi ja kui nemad mängivad, on punktid garanteeritud: jõuluvoorus tõi Pogba 15, Son 13 punkti; seejärel hiilgas Pogba ja tõi vooru parimana lausa 18 silma ja viimases voorus jäi prantslane veidi tagasihoidlikumaks, ent Son tõi 13 punkti.

All on viimase kolme vooru sümboolne koosseis ning Cardiffi kiiper Neil Etheridge on enda väärtust tõestanud – 4,5 mln £ maksev puurivaht sai hakkama kahe korraliku partiiga ning jättis ülipopulaarse valiku Alissoni enda selja taha.

Jõuluvoor oli üldse anomaalia, sest vooru parimaks tõusnud Kyle Walker-Peters andis poole tunniga kolm väravasöötu ja see oli tema selle hooaja debüütmäng.

Kui Unitedi fännid rõõmustasid Pogba üle, siis pead tõstis ka Marcus Rashford, kellele sai mõnes eelvaates ka keskendutud. Noor ründaja oli Fantasy pallurite üks soositumaid nimesid ja teda toodi meeletult enda tiimi. Ja õigustatult – viimase kahe vooruga on ta toonud 23 punkti.

Viimases voorus jõudsid esikuuiku tiimidest koosseisu vaid Granit Xhaka, kui Son ja Rashford mainimata jätta. Vooru parimaks tõusis Watfordi vanameister Troy Deeney ning tagasituleku tegi ka enne oma vigastust paljude tiimis olnud Marko Arnautovic, kes lõi Brightoni võrku kaks väravat.

scroll to top