fbpx
Close

Klubi otsuses pettunud Puel: müüme oma parimad mängijad maha ja siis teeme lühiajalisi lepinguid

Avatar

Claude Puel. Foto: Imago images/Scanpix

Premier League’is Southamptonit ja Leicester Cityt juhendanud ning nüüd Prantsusmaa kõrgliigas Saint-Etienne eesotsas tegutsev Claude Puel avaldas kahetsust, et tema praegune koduklubi müüs Londoni Arsenalile talendika keskkaitsja William Saliba.

18-aastase Saliba eest tasus Arsenal juuli lõpus ligi 32 miljonit eurot. Talendikas prantslane laenati seejuures käimasolevaks hooajaks Saint-Etienne’ile tagasi, mis oli üks tehingu tingimustest. Meeskonna peatreenerit Pueli, kes kogu oma 17 aasta pikkusest mängijakarjäärist veetis AS Monaco ridades, pahandab aga klubi otsus nii kergekäeliselt Saliba minema lubada. Saint-Etienne paikneb Prantsusmaa kõrgliigas 11 vooru järgselt 14. kohal ning Puel andis mõista, et taoliste otsuste taustal ei saagi klubi sammu edasi teha.

“Selle asemel, et osta valmis mängija, eelistaksin palgata kellegi, keda saaks arendada ja aidata tal kasvada. Raske on leppida sellega, et müüme oma parimad mängijad maha – noore poisi, et aidata täita klubi kassat. Kui sa pead oma kalliskivid müüma, et taskuid täita, ja seejärel teha lühiajalisi lepinguid, et lünki poleks, siis oled tagurlik,” vahendab L’Equipe Pueli sõnu.

scroll to top