fbpx
Close

Klopp ei taha liigatiitlit võita ajalukku minemiseks, vaid soovib selle võita rahvale

Avatar

Liverpooli fännid. Foto: Reuters/Scanpix

Liverpooli peatreener Jürgen Klopp üritab lõpuks viia klubi Premier League’i tiitlini ning kaheksa vooru enne lõppu on neil selleks imehea šanss. Tiitlist on räägitud juba detsembrikuust saadik ning alati on ta rõhutanud, et tema ja meeskond võtavad ühe mängu korraga ning ei mõtle eriti kaugele.

Samuti pole sakslane huvitatud ajalukku minemisest. “Minu töö on teha kõik, mis tiimi abistamiseks võimalik ning olla nii edukas kui saab. Ma ei otsi võimalust olla 50 aasta pärast tiksuda inimeste mälusopis või mis iganes. Armastan oma tööd ja arvan, et mul on suurepärane tiim. Kui saan olla osa selle unistuse täitumisest, on tore, aga see unistus pole mulle, vaid inimestele,” kirjeldas ta oma arusaama tänavusest liigarallist.

“Jumal mõistab ühel päeval mu üle kohut ning see on ainus, mis mind huvitab. See, mida teised minust räägivad, ei lähe mulle korda,” lisas ta Sky Sportsile. Liverpool võib minnna liiga liidriks, kui nädalavahetusel kohtutakse suure tõenäosusega liigast välja langeva Fulhamiga.

scroll to top