fbpx
Close

Klopp andis selged juhised Bayerni alistamiseks

Avatar

Andy Robertson. Foto: EPA/Scanpix

Liverpoolil seisab Meistrite liiga kaheksandikfinaali korduskohtumises ees raske lahing Münchenis, kui Bundesliga liidriks tõusnud Bayerni alistamine vajab veidi rohkemat kui pelgalt head esitust.

Avavoorus väravateta viiki leppinud tiimid teavad, et täna õhtul muutub võõrsil löödud värav väga hinnaliseks. Kui Liverpool skoorib, vajab Bayern kahte tabamust. Väravatega viik ei tule kõne allagi ning sakslased ei saa rahulduda muu kui võiduga. “See on väljakutse, peame leidma oma rütmi ning tegema kindlatel hetkedel õigeid asju,” ütles peatreener Jürgen Klopp Sky Sportsile.

“Bayern on maailmaklassiga tiim, kus on maailmaklassist mängijad ning nende vastu tuleb kaitsta absoluutsel tipptasemel. Kui mängid palliga, pead olema väga enesekindel, ent see on tipptiimide vastu raske. Pead olema vapper ning mängima oma parimat vutti, seda peamegi Allianzil näitama,” selgitas sakslane oma igipõlise rivaali vastu mängimise taktikat.

“On hetki, kus domineerime, aga on rohkem hetki, kus nemad domineerimad. Mõlemal korral saaksime olukorra enda kasuks pöörata, aga asi peab olema tasakaalus,” lisas Klopp. Bayerni vastu Meistrite liigas madistamine on tal mõrudalt meeles, kui Dortmundi juhendades mängiti just Baierimaa suurklubiga 2013. aasta finaalis, mis Arjen Robbeni hilisest väravast kaotati

scroll to top