fbpx
Close

Kas Sancho lahkus Manchester Cityst vaid vähese mänguaja tõttu? Guardiola nii ei arva

Avatar

Jadon Sancho. Foto: AFP/Scanpix

Manchester City noortesüsteemis lubavat taset näidanud, kuid Dortmundis ülieredalt särama löönud Inglismaa koondislane Jadon Sancho lahkus Inglismaa meistermeeskonna ridadest vähese mänguaja tõttu, on pallur ise öelnud. City peatreener Pep Guardiola andis aga mõista, et mängija ise ei tahtnud end proovilegi panna.

Sel hooajal Bundesligas üheksa väravat ning 11 söötu jaganud Sancho on tõusnud mitmete tippklubide radarile, eriti kuum huvi on Manchesterist, kus United on paremääre otsinguid pidanud juba õige mitu aastat. Mängijat on seostatud lausa 100 miljoni euro suuruse hinnasildiga. Kas Sancho lahkumine Cityst on miskit, mida klubi kahetseb?

“Ta ei tahtnud seda väljakutset vastu võtta ning end proovile panna, et kas ta suudaks esindustiimi end murda. Ta otsustas lahkuda, tal läheb nüüd hästi ning tore, et tal asjad sujuvad,” ütles Guardiola Sky Sportsile. “Ta on sel hooajal saanud imehästi hakkama, aga ma ei tea, mis ta sel hooajal teinuks siis, kui ta jäänuks meiega.”

Kolmapäeval määras Inglismaa koondise peatreener Gareth Southgate Sancho taas koondise nimekirja. 18-aastasel on kirjas juba kolm koondisemängu.

scroll to top